niedziela, 30 września 2012

Kobiety górą!

Wybory, wybory i po wyborach. Przed nimi emocjonująca debata, a po niej nie mniej emocjonujące komentarze. Dziś znamy już skład samorządu. Oto notka z "Fuxi Times":

Kobiety górą !
Uczniowie naszego gimnazjum i liceum wybrali na rok szkolny 2012/2013 samorząd złożony z przedstawicielek płci pięknej. Do władz weszły: Gabriela Kozińska, Annemarie Vanlangendonck i Weronika Dziatkowska. Na opiekunów samorządu młodzież wybrała Agnieszkę Bicz i Cezarego Fuksińskiego. Nad prawidłowym przebiegiem głosowania czuwała komisja w składzie: Magdalena Zawadzka, Mateusz Przychodzki, Sebastian Zaroń. Koordynował wybory p. Sławomir Kowalski. Życzymy sukcesów.

A już jutro wyjazdy integracyjne gimnazjum i liceum. Spakowani? Czekamy na "gorące" relacje!

1 komentarz:

1. Dobrze, że kobiety doszły do władzy. Wreszcie będzie ład i porządek (mam nadzieję :P) ;D
    Gżdacz

OdpowiedzUsuń