poniedziałek, 5 listopada 2012

No i... było starrrrasznie fajnie - Halloween!

A oto relacja Kostki:

Cały dzień 30.10.2012r. podporządkowany był halloweenowej imprezie odbywającej się wieczorem.
Osoby, które tego dnia przyszły na lekcje w przebraniach nie były pytane.
Impreza rozpoczynała się o 17.30, ale już od 16 trwały przygotowania, szkoła została udekorowana, a wszystkie wypieki na konkurs wystawione.
W sali biologicznej można było pomalować twarz czy nawet dorobić się siniaka lub podciętych żył. :)
W sali filmowej wyświetlany był horror "Smakosz", typowa, niskobudżetowa sieczka, nic specjalnego.
O 19.30 zaczęło się przedstawienie klasy 3 GIM i 3 LO "Dziady".
Patrząc na próby, które nie zapowiadały nic specjalnego,całość wypadła naprawdę bardzo dobrze, aktorzy wczuli się w role, może to dzięki fantastycznemu oświetleniu i dymowi płynącemu po ziemi jak mgła.
Po przedstawieniu ogłoszono wyniki konkursów na najlepszy kostium ucznia, nauczyciela oraz na najlepszy wypiek.
Impreza bardzo w duchu halloweenowej zabawy, bardzo klimatyczna, zdecydowanie na plus. :)

Czekamy na zdjęcia!