poniedziałek, 26 listopada 2012

Twórczości ciąg dalszy czyli Felieton listopadowo/grudniowy

Przed państwem Antek Ryzak ze swoim - długo wyczekiwanym - felietonem!

Cytaty miesiąca:
Każda partia polityczna ma dwa programy – jeden wyborczy, a drugi powyborczy”
S. Kowalski
- Tato, jak się nazywają fachowo założenia partii politycznych?
- Stek bzdur i kłamstw, synu” – J.T.Ryzak

Na chill’u:
Co z tym jedzeniem? A właśnie ma się lepiej. Może nie jest idealne, lecz w porównaniu z wrześniem obiady się znacznie się poprawiły. Może i to trochę offtopic, jednak musiałem o tym napisać (sumienie mi kazało).
Ostatnio w naszej szkole buszują niezidentyfikowani jak dotąd złomiarze. O co chodzi? Nóg od kanap w Sali Konfedera... oj przepraszam, Konferencyjnej jest coraz mniej. Niedawno nie było żadnej. Na szczęście znowu wróciły na swoje miejsce. Podobne zajście ma ostatnio miejsce w niektórych klasach. Znikają karnisze, pinezki, zawsze metalowe rzeczy. Kto jest tak zwanym „złomiarzem”? Dyrekcja zadała sobie to samo pytanie. Oczywiście najpierw została w tej sprawie zlustrowana klasa 3G. Nie tym razem, nauczyciele, w naszej klasie nie ma sprawcy! Przestępca nadal pozostaje na wolności. Chowajcie wszystkie klucze i Smarty!

Imprezy za nami:
- Book Swap 2012
- Impreza Halloweenowa i przedstawienie „Dziady”
- Debata Szkolna na temat państwowości
- Konkurs o patronach/ konkurs dyń Halloweenowych