wtorek, 4 czerwca 2013

Obchody 20-lecia Liceum im. Lotników Amerykańskich już za nami!

W piątek, 24 maja odbyły się główne obchody 20-lecia Liceum im. Lotników Amerykańskich. Wśród zaproszonych gości znaleźli się Burmistrz Gminy Bielany Pan Rafał Miastowski, Sekretarz Gminy Łomianki Pani Beata Duch, Proboszcz Parafii Matki Bożej Królowej Pokoju ks. Jan Ujma, Panie Agnieszka Szcześniak i Wioletta Szcześniak reprezentujące Dom Kultury w Łomiankach, Dyrektor Szpitala Dziecięcego w Dziekanowie Leśnym - Barbara Kulis, Dyrektor Szkoły Przyszpitalnej – Marianna Matusiak, Profesorowie UKSW  oraz oczywiście byli Nauczyciele i Absolwenci.

Były przemowy, prezentacje osiągnięć uczniów naszych szkół, koncert kapeli szkolnej i występ gimnazjalistów w języku angielskim. Miłym akcentem były także Nagrody Lotników dla osób zasłużonych i wspaniały tort.

Zapraszamy na fotorelację.