piątek, 20 września 2013

Kampanii ciąg dalszy.

Wczoraj śledziliśmy przygotowania do kampanii, a dziś jej przebieg.
Na początek krótkie oświadczenie przedwyborcze Macieja z klasy trzeciej:

DLACZEGO JA?
Stawiam na współpracę z uczniami naszego gimnazjum oraz liceum. Zacznę od deklaracji, że chcę nam, uczniom, zapewnić lepsze samopoczucie w szkole, ponieważ właśnie tu spędzamy dużą część swojego czasu. Będę starał się w tym roku "ubarwić" naszą szkołę o pizzę w czwartki oraz lepsze głośniki.
Jadnak najistotniejszą dla mnie rzeczą jest przeprowadzenie referendum w sprawie blokad na komputerach znajdujących się w sali informatycznej. Niejednokrotnie słyszałem narzekania, że "nie mogę sprawdzić tego" , "nie mogę tego pobrać" i "nie mogę skorzystać z facebooka". Uczniowie potrzebują szerszego dostępu do komputerów i mam plan, jak znieść blokady.
Nie jest to zbyt wielki program wyborczy, ale na początek chciałbym dokonać tego, co przedstawiłem w powyższej prezentacji.

Swoje pomysły przedstawia też Wiktoria Kaucz - jeśli jesteście ciekawi, co kryje się pod hasłem "kolorowy dzień" albo "skrzynka zaufania" - zapytajcie samą kandydatkę!

Oto propozycje mojego planu wyborczego:
1. Ręczniki papierowe w łazienkach.
2. Dyskoteki.
3. Tematyczne dni lub święta (raz w miesiącu).
4. "Kolorowy dzień" (raz w miesiącu).
5. Więcej wyjść do teatru, kina i innych ciekawych miejsc.
6. "Skrzynka zaufania".
7. Dzień charytatywny dla zwierząt (zbieramy karmę lub gadżety dla zwierząt ze schronisk) :)

A na sam koniec fotorelacja ze szkolnego korytarza; jak widać na pierwszym zdjęciu: dla prawdziwych "wyborczych wyjadaczy" żadne miejsce nie jest złe do agitacji!