piątek, 25 października 2013

Nowe wydarzenia, nowe konkursy!

23 października obchodziliśmy w szkole prawdziwe Święto Książki! Oficjalne otwarcie biblioteki, zakładkowe prezenty, dwa nowe konkursy, wciągające opowieści o naszych czytelniczych pasjach, a podczas przerw każdy pod pachą nosił swoją ulubioną książkę. Fotorelacja już w poniedziałek.

A dziś blogowe przypomnienie o dwóch wspomnianych konkursach:
- dla fanów sztuk pięknych: konkurs plastyczny na projekt zakładki do książek - dowolna technika, liczy się kreatywność! Motywy związane z naszą szkołą mile widziane. Termin składania prac: koniec listopada;

- dla pasjonatów fotografii konkurs "Przyłapani Zaczytani. Odsłona jesienna" - Wasze impresje fotograficzne z motywem książki i jesieni. Tu również liczy się kreatywność! Konkurs będzie składał się z czterech części, ogłaszanych z początkiem każdej pory roku. Edycja jesienna trwa do końca listopada.

Projekty zakładek i fotografie możecie przesyłać na adres natalia.boszczyk@pspo.edu.pl lub przynosić do sekretariatu.

Pierwsze prace już wpłynęły! Brawo!