środa, 4 grudnia 2013

Koncert Rambo Jet - relacja Kacpra z 2A.

Przedstawiamy relację z listopadowego koncertu Rambo Jet; autorem jest Kacper z klasy 2A gimnazjum:


W środę, 20 listopada zespół Rambo Jet zorganizował koncert z okazji obchodów roku Juliana Tuwima. Zaprezentował on najlepsze wiersze poety w wersji piosenek rockowych. Wydarzenie to miało uczcić wielkiego pisarza, poetę, a także jego najwspanialsze dzieła. Na początku nie byłem przekonany, że będzie to przyjemne wyjście, ale potem okazało się coś zupełnie odmiennego.
Koncert został dobrze zaplanowany, zaprezentowano nam życiorys Juliana Tuwima, o którym opowiadał jeden z członków zespołu. Dużo wiadomości, które nam przekazał zdziwiło mnie, bo nie miałem nawet o nich pojęcia, a inne bardzo mnie zaciekawiły. Wiele się można było dowiedzieć z tego pokazu, niestety trwał on trochę zbyt długo. Pod koniec prezentacji byłem już naprawdę znudzony, ale na szczęście właśnie wtedy rozpoczęła się następna część imprezy, która była o wiele lepsza i do końca występu dobrze się bawiłem. Zespół zaśpiewał nam kilka utworów ze swojej nowej płyty. Teksty piosenek z tego albumu były w całości wierszami napisanymi przez Juliana Tuwima, zaaranżowanymi do wersji rockowej. Niektórzy z widzów tańczyli, inni starali się śpiewać razem z wokalistą. Wokół panowała przyjemna i radosna atmosfera.
Koncert bardzo mi się podobał, był zarówno pouczający jak i naprawdę przyjemny. Mogliśmy posłuchać muzyki w wykonaniu zespołu Rambo Jet oraz dowiedzieć się czegoś ciekawego o Julianie Tuwimie. Uważam, że takie wyjścia powinny być organizowane częściej. Polecam taki koncert każdemu, gdyż bardzo mi się podobał.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz