środa, 1 stycznia 2014

Wiadomość z ostatniej chwili.

Do szkoły nadeszło właśnie podziękowanie za wpłatę, jakiej szkoła dokonała na konto Polskiej Akcji Humanitarnej - pomoc dla ofiar tajfunu na Filipinach:

"Dziękujemy za wsparcie działań PAH. Kwota 810.00 PLN zostanie przekazana na działania SOS Filipiny.
Pozdrawiamy,

Zespół Polskiej Akcji Humanitarnej".

Dla wszystkich, którzy potrzebują przypomnienia:

"8 listopada 2013 roku Filipiny zostały dotknięte jednym z najsilniejszych w historii tropikalnych cyklonów. Wiatr osiągał prędkość do 275 km/h. Według szacunków, w wyniku siły jego uderzenia zginęło kilka tysięcy osób, natomiast prawie 12 milionów potrzebuje pomocy. Dotknięci tajfunem Haiyan Filipińczycy zostali bez dachu nad głową oraz dostępu do podstawowych artykułów pierwszej potrzeby, w tym wody, żywności i leków".

Pieniądze zbierały na Mikołajki klasy pierwsze gimnazjum! Gratulujemy takiego sukcesu!