czwartek, 9 stycznia 2014

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy u Lotników!

Kochani! 12 stycznia, w niedzielę  - 22. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Nasze szkoły - jak co roku - włączają się w akcję! Organizujemy wielką licytację, z której cały dochód przeznaczony zostanie dla fundacji Jurka Owsiaka. Zachęcamy uczniów, nauczycieli i wszystkich chętnych (rodziców!!) do wzięcia w niej udziału. Drzwi szkoły są jutro otwarte: licytacja odbywa się w godzinach 8-12, informacje o wszystkich przedmiotach wraz z ceną wywoławczą pojawią się dziś wieczorem na jednej z tablic, a jutro od rana można składać oferty w sekretariacie! Liczymy na Was!

Zaczynamy od czegoś smakowitego!

Dżem agrestowy z soczystych owoców agrestu zbieranych na mazowieckich polach przy pełni księżyca. Przekazała na licytację: Grażyna Kozińska. Cena wywoławcza 5zł.

A zaraz potem trochę biżuterii od p. Eli Kocerki:

Kolczyki różowe  "Frywolitka koniakowska". Przekazała na licytację: Elżbieta Kocerka. Cena wywoławcza: 10zł.

Kolczyki żółto-niebieskie "Frywolitka koniakowska". Przekazała na licytację: Elżbieta Kocerka. Cena wywoławcza: 10zł.