niedziela, 23 marca 2014

Tak wagarują... LOTNICY!:))

21 marca - Narodowe Święto Wszystkich Wagarowiczów! Szkoły świecą pustkami, nauczyciele z konsternacją zaglądają do pustych klas, sekretariat wystosowuje odpowiednie pisma do rodziców, a dyrekcja nagany... Tak jest w każdej przeciętnej szkole, a Lotników... jak wiadomo - do przeciętnych zaliczyć nie można:))

Okazało się mianowicie, że w szkole jest ciekawiej niż na wagarach i wybraliście najlepiej jak mogliście - Dzień Dresa w PSPO;)))))))

Wiadomo "dres - no stress", tym bardziej, że w każdym dresie krył się "szczęśliwy numerek":) Nie było chyba osoby, której w dresie było tego dnia "nie do twarzy", jednak by naprawdę dobrze wyglądać, trzeba było wykazać się wieloma umiejętnościami, np.:
- umiejętnością doboru kolorów - Karolina i Zuzia zadbały o kolorystykę, ale mistrzem został pan Romek (patrz: harmonia skarpetek z koszulką):

- umiejętnością przyjęcia odpowiedniej postawy;))))

- ... i oczywiście umiejętnością odpowiedniego "noszenia się" (chodzi o spodnie - Mateusz, Damian i Antek;))

Hitem była stylizacja pani dyrektor - zaszokowała nas jako Pierwsza Blachara Lotników. Na naszych "łamach" pani dyrektor przekazuje podziękowania wszystkim uczniom, dzięki którym skompletowała strój i od których dowiedziała się, że obowiązkowo musi mieć “solarkę” i “długie białe smyry”;)))))  Jak widać - nasi uczniowie we wszystkich tematach wykazują się ponadprzeciętną  wiedzą;)))

A swoją drogą: nie dotarła do nas ani jedna fotografia pani dyrektor - czyżby klisza nie wytrzymała? (za zachwytu oczywiście;)))

1 komentarz:

1. Widać, że świetni uczniowie i bardzo zintegrowani, jak raz na super lotników ;)

OdpowiedzUsuń