czwartek, 24 kwietnia 2014

Rower to jest świat!

Za nami dzień emocji sportowych: dyscypliną trzecioklasistów było pisanie części matematyczno-przyrodniczej; dyscyplina reszty uczniów: ROWER!

Kawalkada wyruszyła około 11. Na czele peletonu: pan Janusz Mastalerz i pan Jacek Niedzielski, który pełnił jednocześnie rolę Naczelnego Serwisanta: wyspecjalizował się w naprawach spadających łańcuchów czy uszkodzonych hamulców:) - podobno żałował, że jest na rowerze, a nie na skuterze:) Naszą grupę zamykały panie: Kasia Kabzińska i Dorota Paprocka. Trasa dla średnio zaawansowanych, przepiękna widokowo;) Las Młociński, do Mostu Północnego, dalej na Kępę Potocką, gdzie odbył się półgodzinny popas; dalej przez Lasek Bielański z Zespołem Klasztornym Kamedułów na Bielanach (krótkie zwiedzanie) do Polany Parku Młocińskiego - a tam ognisko i kiełbaski!
Sezon rowerowy uznajemy za otwarty!:))