wtorek, 1 lipca 2014

3,2,1... start! WAKACJE!

Na całego zaczęły się wakacje! Za Wami rok bardzo intensywnej pracy - zarówno pod względem nauki, jak i wydarzeń, w jakie się zaangażowaliście. Podczas zakończenia roku szkolnego rozdanych zostało mnóstwo świadectw z paskiem, poza tym końca nie było wyróżnieniom i nagrodom za udział w konkursach i wysokie miejsca w olimpiadach i różnych przedsięwzięciach. Należą Wam się wielkie gratulacje!:))

A teraz czas na zasłużony odpoczynek! Dla Was, Waszych rodziców i wszystkich pracowników naszych szkół życzenia od p. dyrektor Izabeli Okrasy:

Dziękuję Wam za ten rok szkolny, za Waszą pracę, zaangażowanie i współtworzenie naszej “szkolnej rodziny”, życzę odpoczynku, beztroski, odkrywania nowych miejsc, przeżywania nowych doświadczeń i błogiego leniuchowania.
Bezpiecznych i radosnych wakacji!
I. Okrasa

2 komentarze: