poniedziałek, 22 września 2014

Urodzinowe świętowanie i walka wyborcza!

Wczoraj w szkole szczególna uroczystość - świętowaliśmy urodziny Frodo i Bilbo:)) Chóralne sto lat i moc życzeń dla ukochanych bohaterów:))
Warto czytać! Warto żyć książkami!:))

Happy Hobbit Day!:))

A oprócz tego - trwa nieustająca walka o Wasze głosy: dziś prezentujemy program Marysi Czok:

Nie obiecujemy, realizujeMY.

Swoim hasłem przewodnim nie chciałam zwracać uwagi na moją osobę, ale chciałam podkreślić to, co najważniejsze, czyli realizację naszych szkolnych celów. Moim celem jest, aby w tym roku do grona osób decyzyjnych w szkole dołączyli... wszyscy. :) Każdy ma prawo głosu.

Aby jednak nie pozostawać w tyle, przygotowałam listę "6 przykazań", które chciałabym zrealizować w obecnym roku szkolnym. I UWAGA! Wszystkie moje propozycje zostały przedyskutowane z Panią Dyrektor Izabelą Okrasą. Jest to dowód na to, że wspólnie uda nam się na pewno i żadne przepisy nam nie straszne! :)

IDZIEMY RAZEM, NAS NIE POKONA NIKT!

1. Poszerzenie asortymentu w sklepiku.
2. Imprezy tematyczne (tematy wybierają uczniowie).
3. Radio w szkole (HIT!!!!!)
4. Wieczory kinowe dla wielbicieli i początkujących.
5. KINOMANIAK, czyli szkolne wyjścia do kina w trakcie zajęć. Film musi być jednak choć trochę związany z przedmiotem szkolnym.
PS dla nas to nie problem;))) Coś wymyślimy!
6. Słodkie piątki, czyli dzień pełen radości przedweekendowej.

Oczywiście to nie koniec! Codziennie czekam na Wasze propozycje!

Pozdrawiam.
Marysia Czok