środa, 5 listopada 2014

Szkolna kafejka, klub, klubik? Ruszamy!

Swoją działalność zaczyna szkolny klub - brakuje tylko jednego... zapraszamy do konkursu!

KONKURS NA NAZWĘ, LOGO I KRÓTKIE HASŁO REKLAMOWE SZKOLNEGO SKLEPO-KLUBIKU

Od dnia 3.11.2014 roku ogłaszamy konkurs na projekt nazwy, hasła reklamowego i logo naszego szkolnego sklepo-klubiku.
Regulamin:
  1. W konkursie mogą wziąć udział wszyscy uczniowie naszego gimnazjum i liceum.
  2. Wymyślona nazwa, logo i hasło nie mogą zawierać słowa sklep i sklepik szkolny.
  3. Nazwa, logo i hasło mogą być dosyłane osobno tzn. każdy uczeń może zgłosić np. samo hasło.
  4. Każdy uczeń może zgłosić maksymalnie trzy nazwy, trzy loga i trzy hasła.
  5. Wszystkie prace muszą być samodzielne i podpisane.
  6. Wszystkie prace muszą być zgodne z ogólnymi normami i zasadami społecznymi i nie mogą obrażać uczuć innych osób.
  7. Projekty należy przesyłać drogą mailową na adres piotr.kur@pspo.edu.pl do dnia 18 listopada 2014 (najlepiej w formacie doc, docx lub pdf).
  8. Wasze najlepsze projekty staną się oficjalnymi nazwami, hasłem i logo naszego szkolnego sklepo-klubiku i zostaną zaprezentowane 24 listopada na Szkolnym Dniu Przedsiębiorczości.
  9. Na zwycięzców czekają nagrody i pamiątkowy dyplom „Mistrza Marketingu i Reklamy”.

ŻYCZYMY POWODZENIA I CZEKAMY NA WASZE KREATYWNE POMYSŁY!!!