niedziela, 14 grudnia 2014

Czym zajmują się licealiści...?

...jak to czym? Nauką oczywiście:))) I jak to u nas: w wersji aktywnej, twórczej, ze 100-procentowym zaangażowaniem. A efektem są nie byle jakie pomoce naukowe. Oto, co napisali o swoich lekcjach przyrody:

Czy ktoś, kto dostaje wysypki, kiedy słyszy biologia, geografia i dreszczy na słowo chemia czy fizyka może się dobrze bawić na przyrodzie w liceum?
Przyroda to nowy przedmiot uzupełniający, na który muszą chodzić uczniowie, którzy nie wybrali w zakresie rozszerzonym żadnego z przedmiotów przyrodniczych, czyli biologii, geografii, fizyki i chemii, a zatem osoby, które stawiają przyrodę daleko daleko na liście swoich zainteresowań:)))
Okazuje się jednak, że na tym przedmiocie można się nie tylko czegoś nauczyć, ale też doskonale bawić i w trakcie projektów realizować swoje pomysły, a nawet ukryte fantazje;)
Nawet nie sądziliśmy, że przygotowanie planu drzewostanu wokół szkoły może być takim ciekawym zajęciem! A efekt przeszedł nawet nasze oczekiwania!

Skupienie Damiana - bezcenne:)))