poniedziałek, 22 grudnia 2014

Podsumowań i podziękowań czas...

Kochani, dotarliśmy do świąt! Działo się, a wspomnień i relacji to jeszcze nie koniec - w styczniu ruszamy z kolejnymi recenzjami, które do nas spływają. Tymczasem czas na podziękowania: Koło Wolontariatu dziękuje za wsparcie schroniska na Paluchu:

Kolejny raz w okresie zimowym wspieramy schronisko na Paluchu. W tym roku zebraliśmy 770 zł - w tym są pieniążki, które uzyskaliśmy z wypieków ciast oraz funduszy uzbieranych w klasie 2b ( aż 300zł!!!!). Za tę kwotę zakupiliśmy karmę.
Poza tym uzbieraliśmy stos rzeczy, które przydadzą się w schronisku: kołdry, gazety, miski itp. (2a - dzięki za przyniesione rzeczy).
Wszystkim rodzicom bardzo dziękujemy za wsparcie!

Dziękujemy za wrażliwe serce na los krzywdzonych zwierząt oraz pomoc okazana krzywdzonym zwierzętom!

KOŁO WOLONTARIATU

Chcielibyśmy też wspomnieć o efektach akcji dla Patryka Buchana: oto oficjalne podziękowania z naszej strony:

Jak ogromne serca Państwo mają, przekonaliśmy się w trakcie zbiórki funduszy na leczenie Patryka Buchana. Wspólnie zebraliśmy prawie 8300 zł.
Za zaangażowanie się w akcję dziękujemy rodzicom, uczniom i nauczycielom naszych szkół oraz Motylkowej Akademii.
Akcja obejmowała:
  • zbiórkę nakrętek (250 kg) - od września do grudnia
  • sprzedaż cegiełek ( w Gimnazjum, Liceum oraz Szkole Podstawowej)
  • sprzedaż kartek, bombek, ozdób na kiermaszu świątecznym - 16 grudnia
  • sprzedaż koszulek oraz torebek ( zostaną dostarczone po świętach, pamiętamy!)
  • warsztaty stroików świątecznych - 15 grudnia.
To co Państwo darowali rodzinie Patryka, to nie tylko fundusze, ale otucha i wsparcie. Jest to znak dla samego Patryka, że pamiętamy, a w walce, którą podejmuje każdego dnia - nie jest sam.
Dziękujemy!

A my dziękujemy Kole Wolontariatu za ogrom pracy, zaangażowania, poświęcenia i świetną organizację. Dobrze, że jesteście:)))

1 komentarz:

1. 2a? Osoby z innych klas tez się zaangażowały i przyniosły różne rzeczy :)

OdpowiedzUsuń