czwartek, 15 stycznia 2015

3, 2, 1 start! Zaczynamy licytację WOŚP!

Kochani, wystartowaliśmy! Oto pierwsze fanty! Darczyńcom - dziękujemy! Wszystkich, dla których pomaganie to nawyk - zapraszamy do licytacji!

Zaczynamy od „szczęśliwego numerka”! Któż nie chciałby posiadać  takiej broni przed niespodziewanym wyrwaniem do odpowiedzi (także w życiu!;))) Darczyńca: Samorząd Uczniowski. Cena wywoławcza: 20zł. Czy ktoś nie da więcej?

Kubek od p. Grażyny Kozińskiej „Wszyscy myślą tylko o sobie,  a ja myślę o mnie”. Zdrowa maksyma!:))) Cena wywoławcza: 5zł.

W którym domu nie przyda się taka urocza miseczka w świnki?? ;))) Od p. Grażyny Kozińskiej. Cena wywoławcza: 5 zł.

Kolejny z pięknych kubeczków - dla fanów i fanek różu&bieli:) Darczyńca - p. Grażyna Kozińska, cena wywoławcza: 5 zł.

Maryśka Czok proponuje prawdziwy hit, a nawet hity! Jest to koncert skrzypcowy w domu zwycięzcy. W programie: Vivaldi, Bach, Grażyna Bacewicz, motywy z "Gwiezdnych Wojen", a nawet disco-polo - na życzenie klienta:))))) Cena wywoławcza: 20zł.

Pani Ela nie zawiodła i w tym roku: specjalnie dla klasy 2L - 5 pytań z "Lalki" Prusa wraz z odpowiedziami. Bon do wykorzystania przez jedną osobę:) Cena wywoławcza: 50zł (ależ się ta "Lalka" ceni..;)))

Zbliżają się Walentynki! Na kolację "przy świecach" - jak znalazł:)) Darczyńca - p. Grażyna Kozińska. Cena wywoławcza: 2zł.

Zestawy piśmiennicze - dla każdego, kto notorycznie gubi długopis (czyli dla większości naszych uczniów;))). Cena wywoławcza: mniejszy 5zł; większy: 10zł. Darczyńca: p. Grażyna Kozińska.

No i coś dla dużych chłopców (i dziewcząt, czemu nie?;)) - scyzoryk. Przekazała p. Grażyna Kozińska. Cena wywoławcza: 5zł. Uczniom przypominamy, że do szkoły nie przynosimy broni!:)))

KTO DA WIĘCEJ?????:))))