czwartek, 15 stycznia 2015

Fanty dla czytających, dla oglądających i coś pysznego!:)

Kolejne fanty przed Państwem!:) Zaczynamy od słynnego już, pysznego dżemu agrestowego pani Grażyny Kozińskiej. Cena wywoławcza: 10zł.

Marcin Bardan zaproponował pakiet ciekawych książek. Są wśród nich „Słynne pary PRL”, „Powstanie warszawskie. Gloria victis”, „Wołanie kukułki”, hit wśród psychologicznych poradników: „Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały; jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły?”, „Leczenie bioenergią” i „Masa o pieniądzach polskiej mafii”. Cena wywoławcza za każdą: 10 zł.

Także od Marcina – film o Michaelu Jacksonie „This is it!” Na długie zimowe wieczory! Cena wywoławcza: 10zł.

Do filmu przyda się ciepły kocyk z rękawem – hit mody wieczorowej od pani Renaty Żbikowskiej. Cena wywoławcza: 15zł.

...a żeby oglądać film, czytać książki i smakować pysznego dżemu  - w pięknej scenerii – wazon z dynastii Ming od Szymona Żbikowskiego. Cena wywoławcza: jedyne 5zł!