czwartek, 15 stycznia 2015

Licytacja trwa - stan na godz. 11 - 1053zł!!!

... i to nie jest nasze ostatnie słowo, prawda?? Tak jak pisaliśmy: niketóre z fantów osiągają zawrotne wysokości - np. nieprzygotowanie z matmy pani Agnieszki Bisz - 100zł!!! (to już tradycja!:))) i koncert Marysi Czok - również 100zł!

A do kolejnego pakietu fantów zaliczają się:
Prawdziwy hit  naszej licytacji: randka z Kewinem z klasy 1LO!!! „Kewin sam w domu? Wylicytuj randkę z Kewinem: kino, kawiarnia, spacer, łyżwy. Cena wywoławcza: 20zł (30 z całusem)” ;))
 
Nauczycielki Kewina zażarcie licytują!:)))
Dalej coś dla podniebienia – niebiański sernik z Motylkowej Akademii – jest to specjalność jednej z mam; ciasto z naturalnych produktów, kajmak domowy, twaróg domowy, smak niebiański… Kto się nie skusi?! Cena wywoławcza: 20zł.Równie pysznie prezentuje się wypiek Karoliny z Rivendell – Lembas – chleb elfów z ceną wywoławczą: 25zł.
Z Motylkowej Akademii mamy też ekologiczny, domowy sok jabłkowy w pięknej butelce. Dla tych, którzy spragnieni:) Cena wywoławcza: 5zł.


 
Niezły pakiet od Kingi Dziobiak – książka „Harry Potter i Czara Ognia”, gra na PC „Różowa Pantera ratuje dzikie zwierzęta”, dwa quizy edukacyjne (wszystko 5zł) oraz puzzle (cena wywoławcza: 10zł).

 


A kto jeszcze nie zaopatrzył się w kalendarz na rok 2015 – pani dyrektor proponuje „Rok dobrych myśli” Beaty Pawlikowskiej, cena wywoławcza: 10zł.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz