czwartek, 15 stycznia 2015

Zostało 1,5 godziny! Mamy 1725zł Kto da więcej??!!!

Zostało jeszcze 1,5 godziny! Licytacja przedłużona do godziny 14! Emocje wielkie! Nie zatrzymujemy się!

Dla fanów ekologicznych soków – druga butelka soku jabłkowego od Motylowej Akademii; cena: 5zł.

Dla nastroju podczas walentynek – kolejna świeca podarowana przez panią Grażynę Kozińską (cena: 2zł).

Pani Natalia przekazała pakiet dobrej literatury: tom poezji Juliana Tuwima – dla wrażliwych i nie tylko:) Cena wywoławcza: 5zł. Dla cechujących się naukową ambicją „Jak napisać pracę dyplomową?” Umberta Eco (cena: 10zł). A dla wielbicieli kultury i literatury japońskiej „Wszystkie boże dzieci tańczą” Haruki Murakamiego (cena 5zł).

Kolejna muzyczna propozycja: godzinna lekcja gry na gitarze zakończona koncertem akustycznym. Przekazał na licytację: p. Piotr Kur. Cena wywoławcza: 10 zł.

Zima… ciemno… smutno… dlaczego nie spojrzeć na świat przez różowe okulary! Nieodzowny gadżet karnawałowy od pani Natalii. Cena wywoławcza: 5zł.

A na bal – w pięknej biżuterii: pani Natalia proponuje zestaw korali z bransoletą lub naszyjnik – wszystko w turkusie (cena wywoławcza: 10zł).

Na koniec tego pakietu: coś na ząb – babeczki kajmakowo-migdałowe z Motylkowej Akademii  za 10zł.