poniedziałek, 9 lutego 2015

Wspieramy marzenia!

W naszej szkole nie od dziś wychodzimy naprzeciw marzeniom! Bierzecie udział w różnorodnych akcjach, zajęciach, wyjściach. Pomagamy rozpoznawać Wasze mocne strony, potrzeby i predyspozycje. Oto nowy pomysł Samorządu i zarazem prośba do rodziców:


Zwracam się do Państwa w imieniu Samorządu Uczniowskiego z propozycją wspólnej realizacji projektu „Kim będę w przyszłości”, jednego z elementów programu odkrywania predyspozycji zawodowych w obszarze doradztwa zawodowego.
W ramach projektu, rozpoczętego w ubiegłym roku szkolnym, rodzice odwiedzają nas w trakcie lekcji, aby przedstawić aspekty swojej pracy,
zaciekawić lub zainspirować do poszukiwania własnej ścieżki kariery zawodowej. Dzięki Państwa pomocy chcemy pokazać uczniom, że niejednokrotnie wiedza zdobyta w szkole może przydać się w życiu codziennym.
W roku szkolnym 2013/2014 rodzice prezentowali wiele aspektów zastosowania przedmiotów szkolnych w praktyce (np. żeglarstwie, ubezpieczeniach i teatrze).
Formę spotkania z młodzieżą pozostawiam do Państwa decyzji. Do dyspozycji jest nasze szkolne wyposażenie multimedialne.
Jesteśmy otwarci na każdą inicjatywę i obiecujemy wsparcie oraz elastyczność (dopasujemy się do terminu, liczebności grupy).
Zależy nam, aby powstał cykl spotkań o ciekawych ludziach, zawodach, pasjach.

Bardzo liczymy na Państwa zaangażowanie.
Agnieszka Bicz
Samorząd Uczniowski
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz