niedziela, 15 marca 2015

Dzień Otwarty za nami!

Czekamy na fotorelację z Dnia Otwartego, który odbył się 11 marca w gimnazjum i liceum. A tymczasem parę słów podziękowań dla uczniów i nauczycieli od p. dyrektor - Izabeli Okrasy:

Bardzo dziękuję wszystkim uczniom i nauczycielom za zaangażowanie podczas Dnia Otwartych Drzwi. Poświęciliście swój prywatny czas, energię, wykazaliście się kreatywnością, elegancją i wysoką kulturą osobistą. Pokazaliście przyszłym uczniom gimnazjum i liceum i ich rodzicom, że jesteśmy małą, ale zgraną społecznością, do której należeć to zaszczyt. Nawet nie wiecie, jaką dumę czułam, patrząc na Wasze zachowanie i przysłuchując się rozmowom. Prezentacja, lekcje, radiowęzeł, Wasze talenty... każdemu należy się medal!
Bardzo dziękuję i obiecuję starać się, żebyście w przyszłości równie szczerze i z takim samym entuzjazmem opowiadali o szkole:)

I. Okrasa

1 komentarz:

1. Cała przyjemność po naszej stronie :))))
    Brawo dla naszej młodzieży - jesteście super!!!!

OdpowiedzUsuń