środa, 11 marca 2015

Każda okazja jest dobra...

...żeby z niej korzystać, dobrze się bawić i jeszcze czegoś się nauczyć: a nauka na pewno nie pójdzie w las, bo dotyczyła spraw baaardzo praktycznych - oto krótka relacja-podziękowanie dotycząca Dnia Kobiet i Mężczyzn w naszej szkole:

W ramach obchodów Dnia Kobiet i Dnia Mężczyzny gościliśmy w naszej szkole stylistkę panią Iwonę Jankowską. To ona przeprowadziła prelekcję dla młodych mężczyzn na temat savoir-vivre'u ubioru, natomiast z młodymi kobietami rozmawiała o typach urody, sylwetkach, makijażu i omawiała poszczególne typy ubrań. Spotkanie ze stylistką bardzo nam się podobało i na pewno wszystkim zapadnie ono na długo w pamięć. Już następnego dnia, we wtorek, w szkole uczniowie spacerowali w starannie dobranych stylizacjach:) Pani Iwono, dziękujemy!
Uczniowie gimnazjum i liceum.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz