wtorek, 21 kwietnia 2015

Podziękowania od Samorządu.

Na nasze ręce trafiły oficjalne, ale bardzo miłe podziękowania od Samorządu dla...
 Z radością przekazujemy ich treść:




Warszawa, marzec 2015 r.

Samorząd Uczniowski
Gimnazjum i Liceum
PSPO

Dyrekcja i Zarząd PSPO



PODZIĘKOWANIA

W imieniu wszystkich uczniów naszej szkoły serdecznie dziękujemy Pani Dyrektor i Zarządowi Polskiego Stowarzyszenia Promocji Oświatowych za zrealizowanie naszej prośby o Radiowęzeł, który wprowadził w nasze szkolne życie energię i radość. Uczniowie świetnie sprawdzają się w roli spikerów, ponieważ praca ta sprawia im wiele przyjemności. Mamy też możliwość zapoznania się z wieloma nowymi umiejętnościami. Dziękujemy!






1 komentarz:

  1. Bardzo się cieszę, że mogliśmy pomóc zrealizować Wasz projekt. Mnie osobiście Wasza muzyka także "dodaje skrzydeł";)
    Polecam się na przyszłość:) Tak trzymać!

    OdpowiedzUsuń