piątek, 5 czerwca 2015

Jak rozpoznać własne talenty?

...próbując sił w różnych aktywnościach. Klasa 2A zgłębiała ostatnio dziedzinę fotografii i grafiki; oto relacja z ciekawych zajęć:

Uczniowie klasy II A uczestniczyli w zajęciach fotograficzno-graficznych. Odbyły się one w Zespole Szkół Fototechnicznych przy ulicy Spokojnej 13. Były one podzielone na dwie części: pierwsza w  studiu fotograficznym, a druga w pracowni grafiki rastrowej.  Uczniowie klasy III T wykonali zdjęcia portretowe młodszym kolegom z gimnazjum. Podczas sesji zdjęciowej gimnazjaliści mogli zobaczyć, jak wygląda praca fotografa i w jaki sposób stylizowane są zdjęcia światłem.  Zajęcia graficzne zostały przeprowadzone przez uczniów klasy II T w programie Photoshop CS6. Uczniowie gimnazjum zapoznali się z narzędziami programu, wykonując tablo klasy. Każdy z uczestników warsztatów otrzymał wydruk wykonanej przez siebie pracy.