czwartek, 25 czerwca 2015

Kolejne odsłony sukcesów naszych uczniów!

Pisaliśmy już o wielkiej przygodzie naszej uczennicy Kingi Dziobiak z pomysłową aplikacją PetBondCare. Oto kolejna odsłona jej sukcesów - podziwiamy i gratulujemy!
Kinga pisze:

Pisząc wcześniej o Petbondcare, nie myślałam, że będę stała w Agorze i prezentowała swój projekt przed około 200 ludźmi.
Przez dwa dni( 27-28.05) miałam przyjemność bycia finalistką piątej edycji konkursu dla młodych firm „StartUp Fest”. Mój projekt był jednym z 20, które dostały się do tej prestiżowej imprezy. Miałam okazję poznać zupełnie nowe opinie o Petbondcare, wspaniałych ludzi z genialnymi pomysłami na biznes. Bliżej miałam okazję porozmawiać z projektem BuyBox (porównywarka cen). Od początku siadaliśmy razem, a na rozmowach z mentorami (doświadczonymi menadżerami) byliśmy dwa razy w parze. Nigdy nie zapomnę tych dwóch dni. Stres, ale i świetna zabawa, bo oprócz prezentacji i rozmów z mentorami mogliśmy wymienić się kontaktami z innymi projektami i łącząc siły wymyśleć sposób na biznes. Największe emocje wywołały u mnie przygotowania do 2- minutowej prezentacji o projekcie przed dziennikarzami i profesjonalistami z branży internetowej. Na koniec dowiedziałam się ,że Petbondcare stoi tuż za podium, ale za to dostałam propozycję współpracy z portalem gazeta.pl.
Mam nadzieję, że będę miała okazję chodzić częściej na tego typu spotkania.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz