czwartek, 24 września 2015

ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA
Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia to akcja edukacyjna, odbywająca się zawsze w ostatni piątek września, która ma na celu zachęcić wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia po długich wakacjach, a także uświadomić, iż znajomość tabliczki mnożenia jest niezbędna w życiu codziennym.

W naszej Szkole Święto Tabliczki Mnożenia obchodzić będziemy 25 września po czwartej lekcji.
Czeka Was egzamin z jej znajomości.

Zbieramy się w trakcie przerwy w Sali Informatycznej. Przynosimy ze sobą telefony, tablety, laptopy – najlepiej z własnym dostępem do internetu. Proszę ustawić stronę startową na: http://quizizz.com/join/
kod podam jutro…

Do zabawy zapraszamy rodziców ;)

Quizizz jest to aplikacja internetowa do tworzenia i rozwiązywania quizów z punktacją zliczaną (liczy się poprawność i szybkość wykonania)w czasie rzeczywistym.

UWAGA!!!!
TRZY najlepsze wyniki nagrodzone zostaną NIEPYTAJKAMI.
(do wykorzystania w dowolnym dniu do końca roku szkolnego)
Ewentualne pytania:
agnieszka.bicz@pspo.edu.pl