wtorek, 3 listopada 2015

SZKOLNA INTERNETOWA
GRA GIEŁDOWA

2.11.2015 roku wystartowała XIV edycja Szkolnej Internetowej Gry Giełdowej. Celem projektu, którego koordynatorem na Mazowszu jest nasz nauczyciel Piotr Kur, jest praktyczna nauka zasad inwestowania na Giełdzie Papierów Wartościowych i rynku kapitałowym. Każdy zespół (w tym roku w Polsce jest ich około 7000) składający się z 2, 3 lub 4 osób otrzymuje wirtualne 20000 złotych, które inwestuje na GPW w Warszawie. Wygrywa ten zespół, który osiągnie najwyższy zwrot z inwestycji. Dodatkowo każdy uczestnik może wziąć udział w e-learningowym kursie na temat inwestowania i rynku finansowego. Poza wiedzą i umiejętnościami, zyskuje w ten sposób wartościowy wpis do swojego CV. W grze wezmą udział uczniowie 1 i 2 klasy Liceum.

Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia !!!