piątek, 6 listopada 2015

na warsztaty z grafiki komputerowej
(program Adobe Photoshop)

Warsztaty odbędą się w dniu 21 listopada 2015r. w godz. 16.00-18.00  w siedzibie Centrum AMRON zlokalizowanym na warszawskim Powiślu przy ul. Cichej 7 (u zbiegu ulic Cichej i Zajęczej). Dojazd we własnym zakresie.
Są to bezpłatne warsztaty „Create Your Dream”, zorganizowane przez firmę Young Design Academy, które przeprowadzą doświadczeni certyfikowani instruktorzy, których umiejętności potwierdzone są międzynarodowym certyfikatem Adobe Certified Instructor.
Celem warsztatów jest zapoznanie uczniów z możliwościami, wszechstronnością, warsztatem, komfortem i tajnikami pracy zawodu grafika komputerowego, którego bezsprzecznymi atutami są przede wszystkim możliwość pracy zdalnej oraz fakt, że aby osiągnąć profesjonalne umiejętności i efekty nie trzeba umieć rysować, malować ani interesować się sztuką kiedykolwiek wcześniej.
Podczas dwugodzinnych warsztatów zaprezentowana zostanie nie tylko specyfikacja pracy w branży kreatywnej, ale również słuchacze nauczą się podstawowej obsługi programu Adobe Photoshop, w którym każdy z uczestników szkolenia wykona samodzielnie projekt koncepcyjnej fotomanipulacji (praca na warstwach, praca z wykorzystaniem masek, praca z zastosowaniem warstw korekcyjnych, szkic koncepcyjny, budowanie kompozycji, określanie światłocienia, tryby mieszania warstw).
Osoby zainteresowane warsztatami prosimy o zapisywanie się w sekretariacie szkoły u p. Roksany Roszyk do piątku 13 listopada do godz. 1000. Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.
Ewentualne pytania proszę kierować do p. Roberta Seta na adres e-mailowy: robert.seta@pspo.edu.pl

Polecam

nauczyciel informatyki Robert Seta