wtorek, 12 stycznia 2016

Spieszcie się, bo warto ...
Przed nami kolejna licytacja!

Pierwsza szkolna licytacja na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zorganizowana w 2014 roku przez uczniów Gimnazjum i Liceum zakończyła się sukcesem. Zebraliśmy 2356 zł, ale już w ubiegłym roku szkolnym ponad 3000 zł.

W tym roku także zapraszamy wszystkich do zabawy!
Cały dochód z licytacji, podobnie jak w latach poprzednich, przeznaczony zostanie na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Każdy, kto chciałby się przyłączyć do akcji, może przekazać na ten cel dowolny fant (na Państwa dary czekamy do 13 stycznia w sekretariacie Szkoły).

Zapraszamy także do wzięcia udziału w licytacji, która odbędzie się 19 stycznia 2016 r. (wtorek),
w godzinach 9.00 – 13.00.

Licytować można bezpośrednio w szkole, telefonicznie 22 835 43 30 lub na email: sekretariat@pspo.edu.pl.

Wszystkie licytowane dary serca będzie można obejrzeć na naszym szkolnym blogu http://wysokieloty.pspo.edu.pl/ i na tablicach ogłoszeń w szkole.

Mamy już m. in.  książki, płyty, torebkę Moschino, kurs pierwszej pomocy, torebkę projektantów Paprocki Brzozowski, przetwory domowej roboty, kurs pierwszej pomocy i czekamy na jeszcze :)))

Regulamin licytacji
w Gimnazjum Niepublicznym nr 12
z Oddziałami Dwujęzycznymi
oraz Liceum Ogólnokształcącym Niepublicznym nr 43
im. Lotników Amerykańskich

1. W licytacji mogą wziąć udział uczniowie, pracownicy i przyjaciele gimnazjum i liceum.
2. Licytacja odbywa się 19 stycznia 2016 r. w godzinach 9.00 -13.00.
3. Zdjęcia fantów przekazanych na licytację wraz z opisem i ceną wyjściową umieszczone są na blogu gimnazjum i liceum (wysokieloty.pspo.edu.pl) oraz na tablicy na szkolnym korytarzu.
4. Oferty (kartkę z numerem - z tablicy szkolnej), sumą oraz imieniem i nazwiskiem licytującego należy składać w sekretariacie Szkoły, telefonicznie 22 835 43 30 lub przesyłać na adres e-mail sekretariatu (sekretariat@pspo.edu.pl).
5. Na bieżąco aktualizowane będą ceny pod zdjęciami fantów na tablicy szkolnej (w trakcie lekcji).
6. Osoba, która wylicytuje dany fant jednocześnie zobowiązuje się do zapłaty wylicytowanej sumy w nieprzekraczalnym terminie do 20 stycznia br. – do sekretariatu Szkoły. Pieniądze niezwłocznie wpłacone zostaną na konto WOŚP.