poniedziałek, 23 maja 2016

„Inspirować, Poznać, Zrozumieć, Eksperymentować”

Politechnika Warszawska uruchomiła dla gimnazjalistów oraz uczniów szkół ponadgimnazjalnych politechnikę w wersji dla młodzieży, czyli PW Junior. Wszystko odbywa się prawie tak, jak na prawdziwej uczelni. Pracownicy i studenci PW prowadzą m.in. regularne wykłady i ćwiczenia
w aulach, pracowniach, laboratoriach oraz salach Politechniki Warszawskiej. Każdy Uczestnik mając indeks poświadcza swoją obecność na zajęciach.
W zależności od wieku, nastolatek zostaje przydzielony do grupy, w której uczestniczy w zajęciach przez cały rok. W przystępny i praktyczny sposób poznaje wiele zagadnień związanych z szeroko rozumianymi naukami ścisłymi. Odwiedza wiele wydziałów uczelni.
Chemia, fizyka, matematyka, robotyka, przedsiębiorczość - wszystko dla Was na Politechnice!!!