niedziela, 13 listopada 2016

Oferta w ramach programu "Wars i Sawa" - nie tylko dla zdolnych!

Wszystkich uczniów naszej szkoły informujemy, że rusza nabór do kolejnej edycji programu stypendialnego „Przekaż Dalej”, realizowanego w Warszawie przez fundację „Pracownia z Oknem na Świat”.
Program skierowany jest do osób młodych, odważnych i ambitnych, które chcą rozwijać swoją pasję oraz deklarują chęć przekazywania jej innym.

Głównymi korzyściami z udziału w programie są m. in.:
- stypendium (około 2000 zł) na rozwój swojej pasji,
- wsparcie mentora (przez 10 miesięcy), który pomoże zrealizować cele i rozwinąć pasje,
- poznanie nowych osób i wymiana doświadczeń,
- udział w warsztatach wzmacniających poczucie własnej wartości i rozwijających efektywność.
Rekrutacja do programu trwa do 31 grudnia br.

4 grudnia br. w godz. 10:00-14:00 w „Pracowni z Oknem na Świat” (ul. Bruna 32, sala 11) odbędzie się warsztat dla osób zainteresowanych programem.

Zgłoszenia należy przesyłać na adres: biuro@okno.edu.pl

Szczegółowe informacje na temat programu dostępne są na stronie internetowej: http://przekazdalej.org.pl/zasady-programu.html

SPRÓBUJCIE! NAPRAWDĘ WARTO!