wtorek, 8 listopada 2016

Propozycja dla naszych uczniów.

Czy kreatywności można się nauczyć? Czy twórcze rozwiązywanie problemów można ćwiczyć? Na te i inne pytanie odpowiecie podczas warsztatów Fundacji Inceptio, które dotyczą Design Thinking.

*Design Thinking to metoda twórczego i kreatywnego rozwiązywania problemów oraz projektowania produktów i usług trafiających w oczekiwania użytkowników. Jest to proces, który łączy w sobie kreatywność i innowacyjność, skupiając się na zaspokajaniu potrzeb przyszłych użytkowników. Powstaje w ten sposób praktyczne rozwiązanie, które jest atrakcyjne, ponieważ koncentruje się na człowieku i jego potrzebach.W warsztatach wezmą udział wybrane klasy z naszej szkoły, ale indywidualny udział mogą zgłosić pojedynczy uczniowie. Warsztaty odbędą się w weekendy na Politechnice Warszawskiej. Zachęcamy wszystkich do udziału! Wszystkie informacje u dołu strony!

http://inceptio.org.pl/projekty/design-thinking-workshop-2/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz