wtorek, 20 grudnia 2016

Wolontariat...

Ostatnie dni dla wolontariuszy naszej szkoły były pracowite, a jednocześnie pełne wzruszeń.

Dzięki ofiarności rodziców, uczniów Zespołu Szkół oraz wsparciu wolontariuszy udało nam się:
- zakończyć zbiórkę rzeczy dla schroniska;
- zebrać pieniądze na rehabilitację naszego absolwenta - Patryka; kwota pochodzi ze sprzedaży cegiełek, bombek oraz kartek na kiermaszu świątecznym;
- odwiedzić z chórem Centrum Onkologii oraz Szpital Dziecięcy w Dziekanowie Leśnym.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wspierają naszą działalność. Jednocześnie składamy życzenia - zdrowych i rodzinnych świąt Bożego Narodzenia.

WOLONTARIUSZE gimnazjum i liceum.

Ps.
 Kochani wolontariusze w ten szczególny czas chcemy podziękować Wam za Wasze zaangażowanie i pracę w 2016 roku. Dzięki Wam wolontariat prężnie działa! Bez Was nie byłoby tych wszystkich wydarzeń. Dziękujemy i życzymy aby Wasze chęci pomocy rosły z roku na rok coraz bardziej.