piątek, 13 stycznia 2017

British Council i test IELTS.

W poniedziałek 9 stycznia odwiedził nas gość z British Council, który opowiedział o teście IELTS. Jego skrót rozwija się w następujący sposób:
I-International
E-English
L-Language
T-Testing
S-System
 

Jest to najpopularniejszy test z języka angielskiego, pozwalający na edukację na każdej uczelni oraz emigrację. Rocznie bierze w nim udział ponad 2 mln osób. Daje on wiele perspektyw na przyszłość i zdaje się go bez względu na poziom języka angielskiego, a jego znajomość określają cyfry od 1 do 9. Test można pisać wiele razy, natomiast wymaga powtórzenia po 2 latach od ostatniego podejścia.
Ponadto wszyscy wzięliśmy udział w quizie o IELTS i mieliśmy szansę wygrania ciekawych nagród. Dziękujemy za mile i pożytecznie spędzony czas!
Poniżej, na załączonych zdjęciach, znajdują się przydatne strony internetowe, z których można dowiedzieć więcej o tym, jak i o innych testach, a także skorzystać z materiałów potrzebnych do przygotowań.  


 Melania Ryzak i Karolina Tenderenda


 

1 komentarz:

  1. Bardzo dziękujemy za ten wpis! Było nam ogromnie miło u Państwa gościć. Pozdrawiamy serdecznie, zespół British Council

    OdpowiedzUsuń