wtorek, 28 marca 2017

Złapaliśmy ekonomicznego "Bakcyla"!:)))

W lutym i na początku marca nasza szkoła wzięła udział w projekcie ekonomicznym "Bakcyl". Uczniowie klasy 1 i 2 liceum  aktywnie uczestniczyli w trzech warsztatach na temat inwestowania, oszczędzania i rynku kapitałowego. Zajęcia w ramach projektu prowadzą wolontariusze, którzy na co dzień zajmują kierownicze stanowiska w sektorze bankowym, ubezpieczeniowym i konsultingowym. W naszej szkole zajęcia poprowadził Pan Andrzej Żbikowski. Młodzież mogła sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności w specjalnych quizach ekonomicznych wzorowanych na słynnym teleturnieju "Milionerzy". Było dużo dobrej energii i nowego spojrzenia na ekonomię. Mamy nadzieję, że dzięki takim warsztatom "ekonomia bez tajemnic" nie będzie wyłącznie sloganem reklamowym :D

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz