wtorek, 25 kwietnia 2017

Działamy - zbieramy - pomagamy!

Zapraszamy do udziału w III edycji Wielkiej Zbiórki Książek 2017. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 23.04 - 21.05.17 r.

Akcja została objęta Patronatem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Ministerstwa Zdrowia, Ministra Edukacji Narodowej, Rzecznika Praw Dziecka, Ministra Praw Pacjenta oraz Prezydentów Zaczytanych miast.

W tym roku zbieramy książki dla MAŁYCH i DUŻYCH Pacjentów!

Jeżeli mają Państwo w swoich zbiorach książki w dobrym stanie dla dzieci i młodzieży oraz „czytadła” dla dorosłych dołączcie do zaczytanego świata i weźcie udział w akcji. Książki przekażemy do placówek medycznych tworząc kolejne zaczytane biblioteki dla dzieci i dorosłych.

Książki powinny być w idealnym stanie, przeznaczone dla dzieci i młodzieży oraz dorosłych (0-100 lat), wydane po 2000 roku.

Liczymy na Państwa pomoc.

Książki proszę przynosić do pokoju nauczycielskiego do p. Agnieszki Bicz.