sobota, 8 lipca 2017

Pożegnanie roku 2016/2017...

Kolejny rok szkolny za nami!

Nawet mimo zawirowań związanych z reformą oświaty z całym przekonaniem mogę powiedzieć, że to był wspaniały rok.
Rok wielu kolejnych odkryć talentów naszych uczniów, wielu sukcesów (zarówno tych spektakularnych - w ogólnopolskich konkursach, olimpiadach, jak i tych malutkich prywatnych - dla nas równie cennych), wprowadzenia kolejnej innowacji w naszych szkołach - cieszę się, że tak dobrze przyjęliście tutoring i nasze zamierzenia, i marzenia w zderzeniu z rzeczywistością nie tylko nie prysły jak bańka mydlana, ale dzięki naszemu wspólnemu zaangażowaniu jeszcze się wzmocniły i rozrosły.
Budujące jest, że wszystkim nam zależy, żeby było jeszcze lepiej i wszyscy mamy dużo radości ze zmian, jakie zachodzą wokół nas.
Srebrna tarcza Perspektyw dla liceum, wspaniałe wyniki egzaminu gimnazjalnego to nasze wspólne osiągnięcia, ale dla mnie najważniejsze jest to, co dostałam od Was w dniu zakończenia roku szkolnego - Wasze podziękowania, uściski - "nic dla pani nie mam, ale chciałam/em się przytulić, podziękować i nie wiem, jak ja wytrzymam te dwa miesiące" - do dzisiaj mam łzy w oczach.
Bardzo, bardzo Wam dziękuję i życzę wspaniałego wypoczynku wszystkim uczniom, nauczycielom, pracownikom Szkół i wszystkim, którzy nam dobrze życzą.
Izabela Okrasa

2 komentarze:

1. Dziękuję za życzenia. Wakacje powoli się kończą i znów spotkamy się na zajęciach. Niby każdy doczekać się nie może wakacji, ale po jakimś czasie zaczyna tęsknić. Już uśmiecham się na myśl o początku roku szkolnego :)

OdpowiedzUsuń
  2. Tomku, my też się cieszymy, że znów się widzimy!

OdpowiedzUsuń