piątek, 15 września 2017

Propozycja dla naszych absolwentów!

Drodzy absolwenci! Może to coś dla Was..?

Studenci!
Ambasada USA potrzebuje komunikatywnych, otwartych na nowe wyzwania i ciekawych świata osób, które dołączą do naszego zespołu na 4 miesiące!
Chcielibyśmy, abyś miał/a głowę na karku, znał/a dobrze j.angielski, miał/a podstawową wiedzę o tym, co w polityce piszczy, kojarzył/a kto jest kim. Nie musisz posiadać doświadczenia w dyplomacji ani administracji rządowej.
Do Twoich obowiązków będzie należało wsparcie działów Protokołu i Public Affairs. Gwarantujemy, że nauczysz się od nas bardzo dużo, będziesz miał/a zróżnicowane i ciekawe zadania, zajrzysz za kulisy wydarzeń organizowanych przez ambasadę, otrzesz się o świat kultury i wielkiej polityki, spędzisz przyjemnie czas w naszym biurze w Alejach Ujazdowskich.
Staż w wymiarze 20 godzin tygodniowo potrwa 4 miesiące. Godziny i dni do negocjacji.

Oto jak wspominają nas poprzedni stażyści:
„W ambasadzie ciągle coś się dzieje, nie ma czasu na nudę czy kserowanie dokumentów”
„Podczas stażu udoskonaliłam swoje umiejętności organizacji, zarządzania oraz poznałam wspaniałych ludzi i zdobyłam cenne kontakty”
„Najlepiej wspominam ludzi, z którymi miałam przyjemność pracować. Od pierwszego dnia wszyscy traktowali mnie jak równego członka zespołu, a z zespołem polskich i amerykańskich stażystów nadal jestem w stałym kontakcie”.

Czekamy na zgłoszenia do 22 września 2018 na adres: PSIPWarsaw@state.gov

Więcej informacji, formularz i szczegóły rekrutacji tutaj:  https://pl.usembassy.gov/wp-content/uploads/sites/23/pas_prot.pdf.

Nie przegap tej okazji. Poinformuj innych!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz