sobota, 14 października 2017

Konkurs fotograficzny "Szkoła to..." - finał!

Kochani, konkurs fotograficzny "Szkoła to.." zakończony! Przesłane przez Was zdjęcia zaskakują! Okazało się, że dla naszych uczniów szkoła to przede wszystkim ludzie i piękne relacje! I nie chodzi tu tylko o uczniów i nauczycieli, ale też o innych pracowników szkoły - na przykład naszą kochaną Panią Roksanę:)) Do tego szkoła to dla Was WASZA PRZESTRZEŃ - z bałaganem, piłkarzykami, kawiarenką i stołem do ping ponga:) I jest to także przestrzeń, w której czujecie się swobodnie, o czym świadczą fotki "akrobatyczne":))
Nauka kojarzy się u nas z czymś przyjemnym, zdobywanym z humorem i pasją, a nawet z namiętnością (zobaczcie "całuśne" zdjęcia z pracowni biologicznej!:))).

Na koniec: zwycięskie zdjęcie. Karnety do empiku o wartości 50 zł każdy wygrywają dziewczyny z klasy 2B gimnazjum!! Co ich fotka mówi o szkole? Szkoła to pasja, ruch, życie, szczęście, a przede wszystkim RADOŚĆ!

Gratulujemy dziewczynom, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie!