czwartek, 26 października 2017

Świętujemy na tysiąc sposobów:))

Jak wiadomo - wielkimi krokami zbliżają się 25. urodziny naszego liceum. Powód do świętowania zatem jest, a sposoby świętowania... znajdziemy ich co najmniej... 25!:))) Jednym z nich jest stworzenie szkolnej książki z przepisami, a trochę tych szkolnych przepisów znamy i miło wspominamy: podczas wielu imprez szkolnych nasi wspaniali rodzice wspomagali nas różnymi smakołykami. Do tej pory wspominamy ciasta Kostki i mamy Kingi, sałatki Kuby i Janka, blok czekoladowy Wiki i wiele innych smakołyków.
Aby te przepisy ocalić od zapomnienia - zapraszamy do współpracy w tworzeniu tej księgi kucharskiej: przesyłajcie Wasze przepisy, w miarę możliwości ze zdjęciami (minimalna rozdzielczość 640x480, czyli 0.3 MP, a najlepiej 1024x768 lub 1 MP i powyżej), na adres skrzynki mailowej: kuchnia@pspo.edu.pl