niedziela, 19 listopada 2017

Projekt "Kim będę w przyszłości?" hula!

Pierwsze spotkania w ramach projektu "Kim będę w przyszłości?" już za nami. Po co nam ten projekt? Rozwijamy Wasze spojrzenie na świat ludzkich pasji i zawodów, pomagamy wybrać dalszą drogę edukacyjną, a oprócz tego integrujemy całą społeczność szkolną - rodzic jest w naszych szkołach zawsze mile widziany! :))

A oto relacja  dziewczynek z klasy siódmej:


Dnia 14.11 naszą szkołę odwiedził tata jednej z uczennic, Pan Banaszak. Opowiedział on o swoim zawodzie radcy prawnego.
   Pan Banaszak opowiadał dużo o tym, czym się zajmuje, jaką pełni funkcję w sądzie, co należy tam nosić (togi), ile trzeba studiować żeby zostać adwokatem czy prawnikiem. Rozmawialiśmy również o niektórych karach wynikających z konkretnych przewinień oraz o tajemnicy zawodowej. Na końcu mieliśmy czas na zadawanie pytań, a Pan Banaszak na nie odpowiadał. 
    Uważamy to spotkanie za udane. Tata naszej koleżanki ciekawie opowiadał, sądzimy, że wszyscy byli zainteresowani.
                       Marta, Edyta i Natalia z 7D
 
 
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz