środa, 29 listopada 2017

Przedświąteczne akcje Szkolnego Koła Wolontariatu.

Zbliżają się Mikołajki. Jeśli macie chęci i możliwości - pomóżcie nam pomóc innym. Niech to będzie czas szczególny - dla tych, którzy tego bardzo potrzebują.

Pierwsza akcja dotyczy zbiórki na paczki dla dzieci w Afryce, każda paczka kosztuje 50zł...
"PACZKA DLA DZIECIACZKA - mamy już ich 159 :-), ale potrzebujemy jeszcze 361!!! Pomożesz św. Mikołajowi???
Serdecznie zachęcamy Ludzi Pięknych Serc do wsparcia naszej akcji! Dzięki Waszej pomocy podopieczni fundacji spędzą Święta z radością w sercu i na twarzach! Dajmy im taką szansę!
W tym roku dzieci otrzymają plecaki, małe parasolki, pasty i szczoteczki do zębów, mydełka oraz coś słodkiego. Dla młodzieży przewidujemy zakup plecaków i lamp słonecznych, które pomogą im uczyć się po zmroku.
Koszt jednej paczki to 50 zł.

Fundacja DZIECI AFRYKI

tytuł: K8 – Paczka dla Dzieciaczka"

Druga dotyczy zbiórki rzeczy dla chorych pacjentów, dzieci:

Rzeczy przynosimy do p.Agnieszki Bicz

Liczymy na was :)