środa, 8 listopada 2017

Spotkanie Samorządów Uczniowskich.

W tym tygodniu w Bielańskim Centrum Edukacji Kulturalnej odbyła się III Konferencja Samorządów Uczniowskich organizowana przez Młodzieżową Radę m.st. Warszawy IV Kadencji przy współpracy Centrum Komunikacji Społecznej Urzędu m.st.Warszawy.
Naszą szkołę reprezentowali: Marcelina, Alicja, Mateusz, Paweł oraz opiekun Pani Dorota Wasielkiewicz.
Odbyły się bardzo ciekawe warsztaty dla uczniów dotyczące m.in. funduszu partycypacyjnego, poszerzaniu zainteresowań młodzieży oraz szukaniu pomocy w realizacji projektów. Dowiedzieliśmy się, jak uczestniczyć w rozwoju miasta przyjaznego młodzieży, jak działać w strukturach samorządowych i jak definiować potrzeby kolegów i koleżanek.
Pani Dorota uczestniczyła w warsztatach wspierania młodzieży i samorządu uczniowskiego w realizacji projektów. Pomoc i koordynacja inicjatyw uczniów, a także technik integrowania zespołu.
Konferencję uważamy za bardzo udaną:)