środa, 10 stycznia 2018

Werble! Zaraz zaczynamy!

Kochani, za chwilę startujemy z licytacją. Najpierw jednak, dla porządku:

WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

Regulamin licytacji
w Zespole Edukacyjnym
im. Lotników Amerykańskich

1. W licytacji mogą wziąć udział uczniowie, pracownicy
i przyjaciele zespołu.
2. Licytacja odbywa się 11 stycznia 2018 r. w godzinach 9.00 -13.00.
3. Zdjęcia fantów przekazanych na licytację wraz z opisem
i ceną wywoławczą umieszczone są na blogu wysokieloty.pspo.edu.pl oraz na tablicy na szkolnym korytarzu.
4. Oferty (kartkę z numerem - z tablicy szkolnej), sumą oraz imieniem i nazwiskiem licytującego należy składać                 w sekretariacie Szkoły, telefonicznie 22 835 43 30 lub przesyłać na adres e-mail sekretariatu (sekretariat@pspo.edu.pl).
5. Na bieżąco (w trakcie lekcji) aktualizowane będą ceny pod zdjęciami fantów na tablicy szkolnej.
6. Osoba, która wylicytuje dany fant jednocześnie zobowiązuje się do zapłaty wylicytowanej sumy w nieprzekraczalnym terminie do 12 stycznia br. – do sekretariatu Szkoły. Pieniądze niezwłocznie zostaną wpłacone na konto WOŚP.

A oto pierwsze fanty - jest coś dla fanów rysunku Marcina z 2LO, coś dla fanek biżuterii; są "tradycyjne" koty w worku (tym razem: żółtym:))), a dla wszystkich niezdecydowanych - kultowe MUST HAVE pana Romka:))))