środa, 18 kwietnia 2018

Biblioteka zaprasza - akcja "Podziel się książką!".

Zapraszamy do wzięcia udziału w akcji bookswappingowej, organizowanej przez bibliotekę szkolną: „Podziel się książką”!
Czym jest book swapping? Nic trudnego! To praktyka wymiany książek między czytelnikami.
Akcja odbędzie się w poniedziałek, 23 kwietnia, i to nie przypadek! Tego dnia cały świat obchodzi Dzień Książki.
Jak wziąć udział w akcji?
1.    Przynieś do biblioteki szkolnej (czwartek lub piątek 19-20.04) książki, które już przeczytałeś i chcesz je wymienić .
2.     Za każdą przyniesioną książkę odbierz „exchanger” – kupon, za który na stoisku bookswappingowym będziesz mógł wybrać nową książkę. W zależności od wartości książki otrzymasz od 1 do 3 exchangerów.
3.    Nasze stoisko bookswappingowe znajdziesz w poniedziałek, w godzinach 8:45-12:45, w holu głównym szkoły, na drugim piętrze.
4.    Nie udało Cię się wymienić kuponu na książkę? Nie martw się! Wymień exchanger na niespodziankę!
5.    Książki, które nie ulegną wymianie, trafią do biblioteki szkolnej i będą cieszyć innych czytelników :)
ZAPRASZAMY!