wtorek, 19 czerwca 2018

Co jeszcze robiliśmy w czerwcu?


Czerwiec to u nas intensywny czas... Pogoda sprzyja, nastroje również, więc nie tylko wyjeżdżamy na wycieczki, ale też pracujemy - intensywnie, a do tego w bardzo przyjemnych warunkach... Ważnym wydarzeniem była dla nas gra terenowa; oto krótka relacja:

W jeden z czerwcowych dni klasy siódme oraz druga i trzecia gimnazjum miały okazję nadrobić różnice programowe z przedmiotów przyrodniczych - geografii i biologii. Postanowiliśmy postawić na naukę przez zabawę oraz aktywność na świeżym powietrzu, dlatego uczniowie wzięli udział w grze terenowej w Parku Młocińskim. Mieli okazję nauczyć się ważnych treści, dotyczących biologicznych i geograficznych procesów i prawidłowości, a jednocześnie wykazać się kreatywnością i zaprezentować najróżniejsze talenty artystyczne. Dowiedzieli się także trochę o zwierzętach zamieszkujących polskie lasy, a niektórzy mogli nawet wcielić się w role Żubrów, Dzięciołów czy Skowronków :)
Dobra pogoda sprzyja też nauce angielskiego - oto kalambury po angielsku z naszą kochaną panią Caroline!Brak komentarzy:

Prześlij komentarz