środa, 12 września 2018

Akademia Talentów rusza!

Drodzy Uczniowie i Rodzice! Rusza Akademia Talentów czyli program wspierania uzdolnień w naszej szkole. W ramach programu wspieramy:
  •  zarówno wybitne osiągnięcia naukowe - wybranym uczniom proponujemy indywidualną opiekę tutorów przedmiotowych,
  • ... jak i rozwój pasji i zainteresowań wszystkich naszych uczniów, organizując ciekawe warsztaty, zajęcia grupowe i indywidualne z doradcą zawodowym i spotkania z interesującymi ludźmi.
Talent rozumiemy zatem bardzo szeroko! Badania naukowe wykazały, że posiadanie pasji wpływa na nasze dobre samopoczucie, pozytywny nastrój oraz ogólne poczucie szczęścia. Ludzie, którzy poświęcają czas na swoje zainteresowania odnoszą większe sukcesy w życiu zawodowym i osobistym.

Na początek wybieramy koła i fakultety! Zapraszamy na naszą giełdę - oferta jest naprawdę bogata! Warto dopytać nauczycieli o tematykę zajęć i dostępne terminy!

Zostańcie pasjonatami!

ps. Jeśli macie pytania - pytajcie p. Natalię Boszczyk.