niedziela, 23 września 2018

Akademia Talentów - warsztaty z metod szybkiego czytania.

Kochani! W ramach Akademii Talentów zaczynamy warsztaty wspierające efektywną naukę. Już w poniedziałek 24 września i w piątek 28 września Fundacja PIĘĆ PLUS poprowadzi warsztaty z metod szybkiego czytania (w ramach programu Dobra Nauka): na zajęciach będziecie ćwiczyć za pomocą metody fotograficznej, rozszerzania pola widzenia, czytania poglądowego, wskaźnika, metronomu czy wyszukiwania słów- kluczy.

Mamy nadzieję, że szybkie czytanie stanie się Waszą mocną stroną i ułatwi Wam zdobywanie wiedzy!

Akademia Talentów to także działania nastawione na rozwój kompetencji naszych rodziców - w środę 19.09 odbyły się bezpłatne warsztaty z efektywnej nauki dla rodziców ze Szkołą Twórczej Nauki Vinci. Podczas warsztatów uczestnicy:
 dowiedzieli się, w jaki sposób podnieść poziom koncentracji (ćwiczenie Helikopter),
 poznali mechanizmy działania technik pamięciowych (zakładki osobiste),
 przyswoili strategie umożliwiające opanowanie umiejętności szybkiego czytania,
 poznali zasady wykonywania map myśli,
 uczyli się tajników żonglowania,