piątek, 21 września 2018

"Jak ja lubię z nimi pracować..."

...czyje słowa są tytułem tego posta...? Pani dyrektor! Takie ma wrażenia po zajęciach z uczniami naszego liceum😊 Ich wrażenia chyba podobne - widać to na zdjęciach!😊Pani dyrektor rzuciła tylko hasło: "wyizolujmy DNA!" Bez namawiań, bez ocen, bez straszenia - nasi uczniowie zabrali się do pracy i wszystkie grupy spisały się na medal! Co jeszcze widzimy na tych zdjęciach...? Zaciekawienie światem, poczucie humoru, ale też obowiązkowość i pracowitość... właśnie takich mamy uczniów! To trochę niewiarygodnie brzmi, tyle się mówi o znudzonych licealistach: zmanierowanych, zmęczonych, nie zainteresowanych niczym. To nie u nas! Wszyscy cieszymy się, że możemy z nimi pracować!

Na pierwszym zdjęciu w tym poście (powyżej) - zespół, któremu udało się książkowo wręcz wyizolować DNA:)